| ~AleXa~ a întrebat:

La ce liceu este potrivit pentru mine fiind o persoana cu deficiente de auz care merge la scoala generala si are note de 5-6-7-8-9? Vreau liste cu mai multe licee potrivite pentru mine... dau fundita! va rog sa imi dati liste cu licee potrivite pentru mine...va multumesc!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Sigur...ca cel mai indicat ar fi sa te duci la o scoala speciala, ajutatoare.la mine in liceu este o fata oarba care are masina de scris din ce am inteles.ideea e ca profii te primesc oriunde.totul e de cum te primesc colegii tai. sad
succes! :* >big grin