| mona01 a întrebat:

La Facebook cum imi pot schimba data de nastere fara sa-mi fac alt cont? Ca prima data am pus una la intamplare si acum nu stiu cum sa o schimb.Am incercat de la,, Setarile contului" dar nu gasesc nicaieri sa scrie sa-mi schimb data de nastere.Va rog ajutati-ma pentru ca nu vreau sa-mi fac alt cont.

Funda :* >big grin

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Intra aici http://www.facebook.com/editprofile.php

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu gasesti pe undeva prin ''Account Settings'' sau prin ''Privacy Settings''?

| Youdontgetmehighanymore a răspuns:

Dai la editeaza pagina! acolo iti poti schmba data nasterii tale! succes:*

| daniela892 a răspuns:

Intri la profilul tau si trebuie sa apara editeaza profilul si acolo iti poti schimba data de nastere.

| Teiubeste_Zambestetalibane_1992 a răspuns:

Va rog frumos vreau sa imi scib data de nastere

| Miron_Anka_1988 a răspuns:

Cum schimb data nasteri

| Marian_Nita_1986 a răspuns:

November 29, 1986

| Iulyan_Cosmyn_1998 a răspuns:

Cauta pe google tongue