| emy a întrebat:

La multi ani cu sanatate si multa, multa fericire tuturor celor ce purtati numele de Maria, Marian, Marioara, Mariana etc. sa traiti cu numele si sa aveti o zi minunata! happy Va pup cu drag!kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si celor care poarta numele de Mari, Meri, Marioara, Măriuța, Marița, Mara, Marilena, Marina, Marinela, Marița, Marusia, Mariuca, Maricica, Mia, Mioara, Marin blablabla.

Pe mine cu ce ma ajuta, n-am nume de sfant. straight face

| LostInPark a răspuns:

Exact, decat sa suni pe fiecare in parte, mai bine faci o postare si incaz ca te acuza cineva ca nu faci urari, ai motiv: "am facut o postare online in care v-am inclus pe toti!" "sunteti acolo in ***, ce-o fi in neregula cu asta?" "Pe TPU!?!?" Isuse Testoase.