| YLLL a întrebat:

La o nunta, o trupa de dans poate dansa mai multe stiluri de dans sau doar vals, din astea in perechi...big grin?

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Normal ca poate dansa si alte stiluri, de ex pe muzica de petrecere de aia mai saltareata, stii u big grin

| Kynext a răspuns:

O trupa de dans (presupun ca te referi la dans modern) poate dansa la o nunta tot soiul de dansuri:vals, tango, un show(mai multe tipuri de dans imbinate), cha-cha, samba, rock'n'roll, slowfox si poate chiar quickstep daca au coregrafie.

Iti spun din proprie experientahee hee