| Sylvy13 a întrebat:

La SIMS 3 Cum poti sa muti o familie dintr-o locuinta in alta locuinta? fundita

Răspuns Câştigător
| NoName_5366 a răspuns:

Pai intai daca ai un telefon sau un pc prin casa (in joc ) mergi la el si acolo scrie mutare ...acuma depind de limba big grin, daca e in engleaza cred ca scrie move sau ceva in genul ...si acolo o sa gasesti mai multe locuinte de vanzare big grin, le cumperi si alegi persoalnele care sa se mute si gata!`~. e foarte simplu, daca nu intelegi trm un id cu un mesaj privat si iti explic mai bine, Funda?big grin