| Clauditza a întrebat:

La toate intrebarile pe care la puneti si primiti raspunsuri dat i fundita la toate raspunsurile de la toate intrebarile?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Doar un singur raspuns, cel care iti place mai mult dintre ele, poate primi fundita. Poti si sa nu dai fundita daca nici un raspuns nu te multumeste.De aceea tot mereu gasesti la intrebari promisiunea"dau fundita".

| Hmmmm a răspuns:

Fundita poate fi data doar uni singur raspuns la o intrebare. d obicei fundita se da raspunsului cu care esti tu cel mai d acord, te-a ajutat cel mai mult sau ti-a placut cel mai mult.
in schimb poti oferi un calificativ fiecarui raspuns... poti alege intre folositor, nefolositor, amuzant, inteligent sau stupid.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Fundita poti sa o dai unui singur raspuns, dintre cele pe care l-ai primit la o intrebare adresate pe site. Raspunsul care te multumeste cel mai mult va fi premiat cu "fundita".

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

@roxy, fara suparare, ce puteam sa intelegem daca ai intrebat "dat i fundita la toate raspunsurile de la toate intrebarile"? Daca ai fi formulat altfel...

| Clauditza explică:

Doar stejara a inteles la ce ma refer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una aleg raspunsul care este cel mai bun, si il,, premiez"am dat mereu fundita la intrebarile mele, asa mi se pare corect, plus ca punctez si la alte intrebari puse de alti useri