| ciprian_3772 a întrebat:

La un joc imi da urmatoarea eroare please insert dvd-rom select ok and restart aplication va rog frumos sa ma ajutati multumesc.

5 răspunsuri:
| Seby91 a răspuns:

Iti trebuie Crack vezi poate il ai pe cd sau in imaginea iso;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nene inseamna ca nu e original jocu si nu e bun e cu virusi si e rau iti spune ca sa pui dvdu cu jocul original nu pe cel rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu dar nu spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu dar nu spun

| ۞Al3x۞ a răspuns:

Salut. Daca ai un CD la joc joacate cu el bagat in unitate, daca nu, intra pe gameburnworld.com si pe bara dupa ce dai enter site scrii numele jocuri si descarca-l pe primul, dupa aia extragel chiar unde e launcherul la joc(in folder)si dai yes(te intreaba dacal inlocuiesti).