| robertmarius330 a întrebat:

Laptop ASUS VivoBook 16X K3605VC cu procesor Intel®Core™ i9-13900H pana la 5.40 GHz, 16", WUXGA, 16GB, 1TB SSD, NVIDIA® Geforce RTX™ 3050 4GB GDDR6, No OS, Indie Black merita pretul de 4.655 lei

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Procesorul e bun dar placa aia video e mult sub. Dacă vrei să folosești laptopul la gaming caută ceva cu o placa video mai performantă. Nu cu cel mai slab cip al generației trecute.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Mai bine un calculator făcut pe componente, astea se încălzesc fierbinte, nu cumpăra sh niciodată laptop de gaming, da banii pe calitate