| Fritsa a întrebat:

M-am dat cu ulei de ricin pe par.
Cati cm o sa imi creasca parul sau cat timp sa foloses uleiul acesta ca sa imi creasca mai repede parul?
As vrea sa imi cresca parul cam o palma.Stiu ca parul pe luna creste cam 1-2 cm big grin dar as vrea sa accentuez cresterea.
Daca fac un tratament cu ulei cam cati cm o sa imi creasca?

1 răspuns:
| Pitic a răspuns:

Uleiul de ricin, din cate stie moa e pentru firele despicate, si pentru parul ars.
E imposibil sa iti creasca parul de o palma pe luna, de un deget maxim.{ cred }
Eu una am parul lung de cand eram mica, nu vreau sa creasca mai mult de atat, nu de altra da poate am sa calc pe elrolling on the floor))