| Moreniiss a întrebat:

M-am despartit de prietenul meo aseara mi-e greu ff greu nu stiu ce sa mai fac sa nu ma mai gandesc la el, si cand m-am dus sa dorm am visat ca il sunam si imi raspundea o fata pe nume carmen si zicea ca cine sunt si el era cu ea si am inchis telefonul dupa aia el a venit la mine acasa plangand si imi zicea ca ii pare rau ca m-a inselat si eu ii ziceam ca nul pot ierta etc... acum m-am trezit si mai trista dupa visul asta ma dat beste cap nu stiu ce Sa fac tot imi vine sa plang nu stiu ce poate sa insemne si visul asta. poate vrea sa insemne ca e mai bine ca m-am despartit de el sad chiar nu stiu ce sa fac sa astept sa ma caute el. in caz ca ma iubeste sigur o va face. dar de aseara nu a mai dat niciun semn. sa mai astept oare vreun semn de la el?sad sau sa merg inainte cu capu sus si sa incerc sa imi refac viata fara el? sad ajutati-ma va rog cu vreun sfat:-s. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Cel mai simplu lucru să uiţi de un băiat e să te îndrăgosteşti de altul.Credemă că acum când citeşti răspunsul meu zici că nu vrei altul doar pe el. Aşa am făcut şi eu dar când am văzut altul am uitat de el.