| anonim_4396 a întrebat:

... m-am despartit de prietenul meu dintr-o prostie...eu aveam id-ul lui de la o prietena ...pe hi5 nu mi s-a parut foarte dragut...intr-o duminica ne-am intalnit si m-am indragostit de el, el de mine...luni neam combinat...am vorbit pe mess...marti tot pe mess... miercuri ne-am intalnit... iar seara(miercuri) mi-a spus ca vrea sa ne desp...si l-am intrebat de ce si a spus ca lui nu ii convine sa vina 1 km ...sau sa ne vedem o data pe saptamana...nu stiu ce sa fac m-am indragostit de el nebuneste (in 3 zile) si nu pot sa il uit

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Lui nu ii convine sa mearga un km?raised eyebrows
LOL! Ce idiot.straight face
Eu cred ca nu te-a placut, pur si simplu, si de aceea a vrut sa va despartiti, si ti-a zis tie ca nu vrea sa mearga un km ca pretext.
In 3 zile nu ai cum sa te indragostesti nebuneste, doar sa te simti atrasa de el.
Incearca sa il uiti, pana la urma ai vazut si tu singura ca nu merita sa te gandesti la el daca ii e lene sa mearga un km ca sa se vada cu tine...
Succes.big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa-l uiti repede, stai linistita. In 3-4 luni o sa fii ca noua, nici n-o sa-ti mai amintesti de el. Si nici n-ar merita, daca lui nu i se pare ca tu meriti sa parcurga 1 kilometru.

| iri a răspuns:

Stiu cum e sa-ti ramana gandul la un tip in 3 zile... ba chiar mai repede... dar sincer, daca el zicea ca nu ii convine sa vina un km pana la tine, atunci cat de mult crezi ca tinea la tine?

Sper sa reusesti sa ti-l scoti din cap... nu vad alta metoda mai buna... daca te-ai indragostit de el intra-devar atunci nu e chiar asa de usor sa il uiti. Dar sper sa reusesti. Si daca vrei, atunci potiwinking

Bafta!

| alina_1192 a răspuns:

Daca i se pare asa de mult sa mearga un kilometru sa va intalniti inseamna ca nu te iubeste...ai fost doar o pierdere de timp pentru el... e mai bine sa il uiti...nu castigi nimic daca continui sa te gandesti la el, in plus nici nu merita iubirea ta...inteleg ca il iubesti dar daca el nu te iubeste ce rost mai are...nu merita sa suferi dupa unul caruia ii e lene sa mearga un km ca sa va vedeti.
Pa pa

| ايرينا a răspuns:

Incearca sa-l uiti daca te-ai despartit de el nu inseamna ca nu vei intalni pe altcineva cu care te vei intelege bine! Stai linistita ca timpul nu este pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanky, esti singura si de asta. Gaseste altu si-ti trecebatting eyelashes

| anna_7069 a răspuns:

Asta nu e iubire... in 3 zile, nu are cum sa apara iubirea... probabil il placi prea mult, nimic mai mult. sau probabil te-ai ambitionat sa fii q el... altceva sigur nu e.

| elena980 a răspuns:

Este trista povestea ta, dar nu stiu ce solitie ar fi la ea, trebuie sa intelegi ca poate el are nevoie de cineva care sa-i fie mereu aproape, dar si el trebuie sa inteleaga si sa faca unele compromisuri... daca va iubiti trebuie sa astepte pana veti putea sta impreuna (acum depinde si de cati ani aveti). este greu sa stai departe de persoana iubita... dar atunci cand va vedeti rar iubirea creste pe zi ce trece mai mult si in acelasi timp si dorinta de a va vedea creste, iar cand va veti intalni veti vedea ca va fi super bine...iti dau un exemplu:eu cu iubitul meu ne vedem zilnic iar daca din intamplare nu ne putem vedea intr-o seara este foarte rau...asa ca faceti voi cum credeti ca este mai bine...eu zic ca mai incercati o data sa vedeti cum este... dar nu sa stai 3 zile ca nu veti observa nimic...stati cel putin o luna...si veti vedea rezultate...SUCCES!