| leny a întrebat:

M-am mutat in bucuresti vara asta si automat mi-am facut si transferul cu facultatea...chiar daca facultatile au inceput de o luna eu inca n-am ajuns la cursuri...nu sunt prea timida de fel dar totusi ma ingrozeste gandul sa ma duc la facultate...intodeauna am trait cu impresia ca bucurestenii sunt fitosi si rai(scuze celor din bucuresti-n-am zis-o cu rautate)cum credeti ca as putea trece peste etapa asta mai usor? specific ca sunt la spiru haret, la finante-banci anul 2.este vreunul dintre voi acolo?

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Ai de grija ca miticaii sunt si obraznici... tu priveste inainte, pieptul scos in evidenta, fii modesta, esti draguta, anul doi, du-te la cursuri este viitorul tau in prim plan, succes si sa auzim de bine.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu sunt, dar am baietii, unul in anul 4 si unul in anul 3 la drept.

mira
| mira a răspuns:

Lasa deoparte complexele si grabeste-te sa ajungi la facultate ca sa nu pierzi prea multe cursuri.

| claudya a răspuns:

Hai curaj...si multa bafta...

| leny explică:

Multumesc pentru incurajari!kiss