| Andreea_5022 a întrebat:

Ma ajuta candva cu niste status cu "DnD" sau Busy ceva de genu' asta?

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

[]~ejthi*atath*dhe*prostH*inkth*mha*crezhi*ca`s*busy[][]~

__|)) || |)) ___ma dau cu sania pe razatoarelaughinglaughinglaughinglaughing

__DnD__ }}SorTez NisipU`{{

_[dNd]_d0rm.pe spumele maty!

--->dnFd. paTinez in congeLator

-O oaie. doua oi trei oi. uite si magarul! Nu deranja!

,,, aaa.preocupata.dar pe bune v-as injura! by lilikea

,, Cant la capsator DNDlaughinglaughing,,

,, Nu deranjatzi departamentul nebunilor!"

winkingdaca dragostea e ceva frumos! atunci de ce cand iubesti pe cineva si te paraseste te simti prost! dnd ma omor!

frustrated.doar frustrated

cryingSUNT PE W.CDECI D.N.D.

laughing nu te deranja sa-mi mai scrii stiu ca si tuh simti ce simt si eu si ori cum nu iti voi scrie :p

! DNFD! Frec menta

.-*DND*-. Gadil un purice

. dnd. a joc Un buzz / Un mass = IgNoRe pe moment.

blablabla... nu ma deranja.winkinghee heebatting eyelasheshee heewinking

dnd! alerg o testoasawinkinghappy

I'll be back.

.pe acoperis, pescuiesc.wave

Mai pe loc repaus n-auziţi? mă uit la un film

Nu deranjaţ sunt căsătorit!

Lăsat la mine în pace fac TEME!

D|N|D – Do Not Drink!

HaI //)) //\\// //)) cA nu aM cHeF de bÂrFe

Am treabă……încerc să urc barca în avion….m-a chemat Bill la plajă…

Cică au pus turcii la intrarea în moschee un cuvânt scurt neînteles nici de cei mai mari întelepţi : DND

][)) ][\][ ][)) adică Du-te Naibii Dobitocule

Bzzz! Bzzz! hai marş… că te bâzâi…

Nu da click aici ca musca!

În pădurea cu alune aveau casă 2 pitici, vine pupăza şi spune…MARŞ…MARŞ… în *** de aici!

Ţi se pare…. nu sunt aici!

DND mă împusc prin spânzurare cu scanul electric DND

Am mâncat ceapa…. nu pot vorbi!

Mă bronzez la lumânare… DND

DND şi DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat şi la revedere!

DND! Ma cac revelaţii!

Vorba multă……. sărăcia omului…. DND!

DeNeDe …. drum bun, cale bătută…… cine te prinde în cur să te f*tă…

DND – Dorm Nu Deranja că mă cac în gura ta!

2 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

"Nu citi acest status ca se rusineaza si cade netul deci DnD".
"Dnd imi stric tastaturalaughing"
"Nu`sss [ Dnd daca e ceva lasati mesaj sau call mecall me ]"
"Foaie verde de bujor
Nu da buzz ca-ti dau ignor."
"Martisorul care il vei primi de la mine cu intarziere este un ignor."

Le-am facut acumbatting eyelashes Sper sa-ti placa!

| MissL a răspuns:

"Nu te deranja sa ma deranjezi..."