| laura23 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine?
Nu stiu ce s-a intamplat dar de vreo 2 zile mi se aude numai intr-o boxa crying si cealalta bazaie dar nu se aude deloc oare mi s-a ars boxa?

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Verifica mufele.

| vintageheart a răspuns:

Salut!happy
Si mie mi s-a intamplat dar am rezolvato.Mam uita la winap la un buton ce semana cu butonul de volum pe carel dai mai tare sau mai incet.Pe ala(cel pentru boxe) il dai la mijloc ca sa fie egal sonorolul.Nu stiu daca ai inteles ceva dar altcumva n-am stiutsa-ti explichappy