| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare in spatele capului cand depun putin efort. Ati putea sa imi spuneti de la ce e. Va rog ajutati-ma nici la sala nu mai pot sa merg, ma ia si cu ameteli.

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cred ca ai spondiloza cervicala, cu un consult de specialitate si o radiografie cervicala o sa afli despre ce e vorba. repejor la doctor, toate au o rezolvare

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Poate sa fie curent...numai binehappy

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca ai spondiloza cervicala sau ceva neurologic. daca te doare la efort. nu amina mergi la medic sa urmezi un tratamentpt ameliorare sau vindecare[desi ma indoiesc] aceasta boala nu se vindeca definitiv] ok

| maria12345678910 a răspuns:

Si mie mi se intampla, deoarece dormi dezvelita si dimineata ma trezesc cu dureri, iar ametelile sunt din cauza oboselii, situatia se poate rezolva!"uite stai in pat cu gheata relaxata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca spondiloza cervicala. Nu iesi cu parul umed afara nici vara, incearca sa nu transpiri fara sa te stergi bine, sa te usuci, ia-ti o perna speciala pentru coloana, si mergi neaparat la medic sa iti recomande tratamentul adecvat.