| fastlane a întrebat:

Ma intreb de ce cand vreau sa ma loghez pe TPU si scriu mail-ul degeaba l-am mai scris de multe ori nu imi apare cand dau pe el sau scriu primele litere ca si la restul site-urilor

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Te inteleg. Uneori e enervant, caci unii avem adrese de mail mai lungi si e greu sa-l scrii zilnic... dar totusi, daca am face asta, pentru siguranta s-a ales ca doar tu sa stii ce mail ai si sa-l folosesti. Daca vrei sa afli mai mult da sus click la contact si adreseaza aceasta intrebare.

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da... o alta problema ce trebuie rezolvata :-

| bebbe22 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. happy
Ramai logat doar in ziua respectivahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dfvdhdfsgfh