| kytyna a întrebat:

Ma plictisesc, recomandati-mi niste jocuri faine, relaxante.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a terminat vacanta?

| bumblebee_1862 a răspuns:

Tomb Raider Legend sau Tomb Raider annyversary si daca ai placa video buna Tomb raider Underworld.Ar mai fi Sims 3, Quake 4, Call of duty, Medal of honor, The Godfather, Gta San Andreas, Gta 4, Warcraft III sau acela mai nou.Tot asa daca ai placa buna Assasin's creed 1 si 2.Sunt o groaza.Numai daca vei cauta pe net vei gasi o lista cu cele mai bune. Din nou depinde foarte mult de placa video!