| HinoKahoko a întrebat:

Ma poate ajuta cineva in legatura cu site-ul Amazon? Vreau sa-mi comand un joc video dar nu sunt prea sigura. Site-ul este de incredere? Cat timp face pana in Romania? Se plateste in RON sau $? Lucrurile sunt noi sau second-hand?
De exemplu, vreau sa cumpar Wii Remote Controller.
http://www.amazon.com/gp/product/B0045FGET2/ref=s9_simh_ gw_p63_d27_i3? pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=0KVWGKW36 WVA6967N8CX&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470939031&pf_rd_i=507846
Raspundeti-mi la intrebari referindu-va la aceasta telecomanda. Va multumesc foarte mult.
Dau Funda! si voturi

1 răspuns:
| uN23 a răspuns:

1.Se poate cumpara trebuie sa ai cont.
2.Site-ul este de incredere doar ca va trebui sa te interesezi cat te ajunge transportul.
3.Ca metoda de plata ai mai multe optiuni.
4.Lucrurile sunt noi.