| AvalohAlyn a întrebat:

Mai aveti chef de scoala acum ca vine vara?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are anotimpul cu cheful de invatat? E clar ca iti „place" foarte mult scoala.

| Mayhem666 a răspuns:

Normal. Eu m-as duce la scoala si in weekend. Si seara as sta acolo la cat de drag imi este de ea. Chiar si in vacanta de vara as sta acolo. Sincer sa fiu ma gandesc sa ma mult acolo. LOL.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Normal ca nu am chef de scoala, ce naiba? ce sa mai zic de profesori care sunt obligati sa mearga si vara la scoala si sa suporte toti cretinii pamantului care raman repetenti, aia sunt satuli de scoala.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Asa de mult ca nu stiu ce ore am maine. Doamne fereste sa am vreo tema ca nu mi-am facut-o.

| suntsuper a răspuns:

Nu, am asa putin chef ca nici de corigenta nu imi mai pasa

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Noi mai avem o teza la mate...Ieeeiiiii...vacantaaa!