| yhua a întrebat:

Mai crede cineva ca cei care se ocupa de acest site sunt incapabili, adică altii au întrebări tâmpite puse pe site cu mult timp în urma și nu le șterg iar pe ale mele le șterg? Cred ca și pe aceasta o vor sterge

Răspuns Câştigător
| sh859JD a răspuns:

Da, ar trebui sa vanda siteul cuiva care se ocupa de el. Acesta este un site vechi, inca din 2010. Si probabil oameni nu mai au timp sau au si uitat de el, ar trebui sa il refaca total si eventual sa stearga intrebarile foarte vechi care sunt complet fara sens si inutile.

1 răspuns:
| yhua explică:

Va rog sa nu îmi săriți în cap pentru greșeala de gramatica