| anonim_4396 a întrebat:

Mai e putin si incepe scoala si eu deja am inceput sa fac cumparaturi:D
Vreau sa va intreb cate ceva:-?
-intre blugi albastrii si negrii, pe care i`ati alege?
-sa imi iau ghiozdan normal, de elev[http://images.mycloset.ro/......765-d.jpg] sau oastfel de geanta[http://gentilesilviei.com/......sized.jpg]
Voi v-ati pregatit pentru scoala?:)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca i-as alege pe cei albastri.
In ceea ce priveste gentile...aici doar tu decizi; un ghiozdan poate sa fie mai practic, in sensul ca are mai multe "compartimente", adica buzunare(pentru gustare, pentru chei, pentru sticla cu apa etc)

Cu geanta... poti sa te enervezi cand cauti o radiera de 5 cm in haosul dinauntru(carti+caiete+farduri+piaptan+chei+alte zeci de nimicuri pe care le cari dupa tine)-mai ales daca (de ex cazul meu), in 11 ani de scoala n-ai avut niciodata penar laughing (cauza ramane un mister)

Si ghiozdanul mai poti sa-l incarci cu tot felul de brelocuri sau insigne, adica sa ti-l personalizezi.

Daca stilul tau vestimentar merge spre sport, atunci o geanta mai eleganta...nu-i alegerea potrivita. Tu stii ce-ti place mai mult tongue

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Au esuat link`urile:((
Mai incerc odata cu link`uri asemanatoare:D
Prima : http://images.mycloset.ro/......5765-d.jpg
A doua : http://gentilesilviei.com/......esized.jpg

| fluturas a răspuns:

Poi cu care imi sede mai bine laughing da eu zic ca sunt mai eleganti cei negriiwinking e mai practic un ghiozdan si mai sanatos pentru spate happy tonguezic eu big grin

| Marii a răspuns:

Si eu m-am pregatit. I-ati blugi albastru inchis, se potrivesc cel mai bine. Si ghiozdan. i-ati unul care sa-ti placa si tie, daca se poarta cele pe umar, asta nu inseamna ca trebuie sa intri si tu in turma si sa-ti iei la fel.

| Casiana a răspuns:

Eu as alege blugi negrii, si un ghiozdan normalbig grin

| maryana5 a răspuns:

Blugi negri mulati...asta atrage privirile oricuihee hee cat despre ghiozdan prfer gentutzahee hee mult mai accesibila...si mai incapatoare! in plus colegii nu pot sa-ti umble in ea la fel de bine ca in ghiozdan tongue

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai as alege blugii albastri happy anul trecut am avut si eu o geanta de-aia, dar ma durea umaru` din cauza eihee hee si pentru anul` asta mi-am luat ghiozdan normal happy si pentru scoala mi-am cumparat doar caiete, penar, ghiozdan, chestii pentru matematica si-atat big grin haine inca nu mi-am luat happy
big hug

| Ellena a răspuns:

Mai bine ai opta pentru un ghiozdan normal... iar la blugi imbracate cu ce ti sta binewinking

| jane_5414 a răspuns:

Pe cei negri, ii poti imbraca cu orice si intre geanta si ghiozdan eu as alege geanta.Inca nu m-am pregatit dar o sa incep si eu sa ma pregatesc.

| MissD a răspuns:

Eu nu pot sa zic k m-am prgatit. Insa eu as opta pentru niste blugi beomari inchis simplii si de asemenea as vrea ghiozdanul mi se pare foarte dragut si mult mai comod decat o geanta. Succes la cumparaturi.

| YLLL a răspuns:

Eu inca nu am facut cumparaturi pentru scoala. da de abia astept; X
Blugi-albastru inchis. dar si negrii
Eu imi iau si ghiozdan si geanta. big grin
Geanta imi este buna si ca sa-mi duc haine de schimb la orele de dans.big grin

Bye:*

| StarDust a răspuns:

Blugi albastru inchis sau negrii laughing linkurile .la mine nu se incarca. eu optez pentru o geanta este mai accesibila tongue

eu inca nu m-am pregatit pentru scoala tongue mai este pana in octombrie big grin mult succes :*

| eewan a răspuns:

Blugii depinde.si nu doar de culoare. si geanta as lua una cu 2 bretele sa fie incapatoare si sa nu te deranjeze la umerihappy

| miha_3376 a răspuns:

Blugi:cu ce te simti u bine
ghiozdan normal; depinde ce iti alegi uwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu! nu nu m-am pregatit mai e pan ape 15 septembrie as ca inca nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aleg negrii, au conditie fizica mai buna. laughing