| anonim_4396 a întrebat:

Mai este posibil, pe Orange, sa primesti sms-uri cu numar ascuns?

4 răspunsuri:
| Antonia90 a răspuns:

Nu. din cate stiu eu, nu se mai poate trimite deloc sms-uri cu numar ascuns. happy

| Alexa_8596 a răspuns:

Nu, nu mai este posibil de mult, doar sa suni cu numar ascunshappy

Fundahappy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cea in cauza care de aproximativ o luna, primesc niste sms-uri ciudate, de regula in alta limba(nu stiu ce lb)are caractere arabe.Si vreo doua in lb romana, cu jigniri, la ore tarzii? Sunt telefoane care pot fi setate sa nu trimita nr expeditorului, inclusiv sms?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa stiam si eu, ca nu mai este posibil... dar?