| Rose_2860 a întrebat:

Mai stiti si o alta modalitate de a afla pe ce siteuri a intrat o pers, daca are istoricul mozilla firefox sters?

2 răspunsuri:
| piticot a răspuns:

Ciao.Cand aveam windows Vista se putea din meniul Start sa verific istoricul dar acum la windows xp nu gasesc nicaieri istoricul decat in cronologia mozilla. L-am sters de acolo si nu mai apare nicaieri. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Este un program care iti recupereaza niste fisiere pe nume Recuva dar depinde da cat timp au fost sterse.