| anonim_4396 a întrebat:

Maine (duminica) merg la ziua unei prietene foarte buna si vreau sa-mi dati idei ce as putea sa-i cumpar.
FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| crisbella a răspuns:

Poi ai putea sa i iei ceva ce i plc,de exemplu ii poti lua un ursulet, sau si ceva simbolic cum ar fi un lantisor de argint care nu este scump, dar fiind o prietena foarte buna ai putea sa i iei un ursulet dragut indiferent de varsta pe care o are prietena ta.

3 răspunsuri:
| Denisse14 a răspuns:

Apropo are 13 ani big grin.

| CrisTina12345678910 a răspuns:

O felicitare completata de mana ta! si o geanta de calitate!happy Succes!

| DragosTrue a răspuns:

Ceva personalizat un tricou personalizat sau o cana cu best friends...