| Ella123 a întrebat:

Maine trebuie sa ies la o intalnire, si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Tinand cont ca iesim in parc, si dupa aceea la un suc. Port bluze si mai deloctate...Help me:X

2 răspunsuri:
| maria12345678910 a răspuns:

Pai 1 nu dispera! 2 poarta ceva normal si usor ca sa nu creada ca esti prea eleganta. 3fii tu insati. 4 o fusta de culoarea albastra cu strasuri ar merge cool cu o bluza decoltata rosie. 5 pantoti negri si usori sao adidasi cu sireturi cool. 6 o bratra si alte accesorii. 7 parul lasat pe spate co o clama alba prinsa... pupici

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Parerea mea ca ar trebui sa te imbraci cu ceva normal...nu spun ca aspectul sa fie de negrijat, dar mi se pare ca pentru o iesire in parc ar fi potrivit sa porti blugi, niste conversi, o bluza un pic decoltata...nici prea decoltatabig grin.Parul ar trebui sa il aranjezi frumos si sa pui accent pe accesorii.Succes!