| Kraxy a întrebat:

Mama sau Tata?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Pe amandoi ii iubesc enorm de mult in aceiasi masura insa cu mama ma inteleg mai bine decat cu tata. Este mama mea vitrega dar cu ea imi petrec mult timp, ma intelege, ma sfatuieste si nu ma cearta.

12 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Mama.Ma inteleg mai bine cu ea,tata nu ma intelege,poate incearca,dar nu ma intelege,mama face multe eforturi si ma intelege, tata se grabeste de felul lui, si nu imi place.Nu zic ca nu-l iubesc, Doamne fereste, dar zic ca o prefer pe mama.Eu ii iubesc pe amandoi, dar tu m-ai pus sa aleg si am ales.

| mona a răspuns:

Mama

| Broadband a răspuns:

Mama cu siguranta

| Unbearable a răspuns:

Mama e cam nebuna big grin, tata nu mai am... de ales nici atat!

| loveiseverything a răspuns:

Niciunu'.Nu ma inteleg bine nici cu mama nici cu tata.

| GuitarCutie a răspuns:

Amandoi. Ii iubesc pe amandoi.Nu pot sa aleg... daca ar fi sa aleg unul neaparat cred ca as alege-o pe mama pentru. ca ea ma intelege...insa tata nu ma intelege.Si daca nu ar fi neaparat i-as alege pe amandoi.

| createing a răspuns:

Mama.Eu nul iubesc pe tatal me este foarte rau. Categoric mama este cu adevarat o "mama" adevaratabig grin cheers:*

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Mama cand am nevoie de bani pentru tigari si alte chestii, tata cand am nevoie de bani pentru prietena... daca e vorba de o discutie serioasa, ambii pentru ca ma inteleg si ma sprijina mereu atat pe mine cat si pe sora-mea.

| IonutGosa a răspuns:

Amandoi!

| LoOLyTaAh a răspuns:

Amandoi mi-au dat viata deci amandoi

| sweetcheeks a răspuns:

Amandoi.dar mama te intelege cel mai bine dar si tata. daca esti baiat tata ca puteti vorbi ca de la barbat la barbat.si poti spune tot ca si el e barbat.dar daca esti fata mama ca poti spune ce vrei. faci cum vrei!
mult noroc sa alegere!:*
fundita please?:*:*:*:X:

| alexandra_9961 a răspuns:

Ambiilaughing)! Categoric tata:X

Întrebări similare