| Cristian1994 a întrebat:

Merge pe facebook sa iau pozele dintr-un album si sa le mut in altul? fara sa iau poze de pe pc? am prea multe albume si vreau sa le fac mai putine cu mai multe poze? funda si vot imediat cel care ma ajuta cu "pasii' va multumesc

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Bineinteles ca merge. Deschizi un album, dai click pe edit, apoi plimbi cursorul pe o imagine si in coltul din dreapra sus o sa iti apara ceva, dai click pe el si alegi Move to other album; aici poti alege albumul sau sa creezi unul nou.

| RalukaRallu12 a răspuns:

Nu merge...