| hotdog444 a întrebat:

Merge sa ma îmbrac Nike cu Adidas? De ex pantaloni adidas și Jordani

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu te opreste nimeni, poti bea si pepsi in pahar de coca cola laughing

| Violleta2022 a răspuns:

La joaca si la sala de sport, da.
Dar in oras daca iesi cu o fata, sau la plimbare, nu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca ii pasa nimanui

| dullcat a răspuns:

Poti combina hainele cum doresti tu.Nimanui nu-i pasa de acest aspect, poate doar persoanelor superficiale, de care ar trebui sa te feresti.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu, ca se bat marcile intre ele. Adidas e mai pretentios decat Nike. Are arfe de Germania si nasul pe sus. Nike e mai american dream asa... cu pistolul dupa el, mereu pregatit de scandal. Nici nu mai zic ca il are pe fratele mai mare Jordan ca bodyguard.

| literallythesamebruh a răspuns:

Te îmbraci cum crezi tu că îți stă mai bine.