| metin2_6098 a întrebat:

Metin2.
Deci am si eu o problema cu jocul Metin2.ro de fapt cu toate metinele originale. Nu pot intra pe site nu mi se incarca iar cand incerc sa intru in joc imi zice patch server list transfer error si imi da un cod Srf=12125. Cred ca este din cauza netului sad am net prin RDS care imi poate zi cum pot rezolva voi fi foarte recunoscator si va voi ajuta cu iteme pe aries.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic asa i s-a intamplat si la un coleg de al meu dar te sfatuiesc sa iti schimbi windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu vreau ca si eu am metin original cred din cauza ca nu ai putut sa al instalezi bine sau nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut m-am jucat pana acu pe joc. dar de 2 zile imi da metin2exe eroor intr-o casuta zice sa dau ok si nu merge

| AnnieWTF a răspuns:

Am eu dar am pe taurus daca ai pe taurus t pot ajuta altfel nu pot sad

| AnnieWTF a răspuns:

Pe taurus

| metin2_6098 explică:

Fac rost de iteme si pe taurus doar ajutati-ma sad

| metin2_6098 explică:

Am reinstalat si windowsu si la fel. E din vina netului dupa parerea mea. Am net prin rds si cand bag o cheita de la vodafone imi merge crying. Am schimbat si ip si la fel... Chiar nimeni nu ma poate ajuta? acord fundita.