| Vlad132 a întrebat:

Mi-a murdarit fratemiu o pereche de blugi cu carioca rosie...si s-a facut o pata cam maricica...cu ce pot scoate acea pata? si nu vreau raspunsuri gen cu foarfeca

Răspuns Câştigător
| Foxxi a răspuns:

Ai putea incerca sa o scoti cu Ariel Profesional, si daca nu merge, pentru ca tot e la moda, poti incerca sa iti pun un petec din alt material, sau din blugi de alta culoare, sa fie cat mai la moda.happy Gasesti si pe net poze de genu, pentru ca sa ai o idee

1 răspuns:
| InoTkd95 a răspuns:

Sau daca nu nu merge sau nu iti place ce te-a sfatuit Foxxi poti sa incerci sa iti pui o insigna pana gasesti alte solutii. spun din proprie experienta laughing