| antonia1100 a întrebat:

Mi-am cumparat un medalion in forma de inimioara care se deschide.Ce poza sa pun in el?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu prietenul tau.

| Pricked a răspuns:

Ne intrebi pe noi ce poza sa pui in el? - Cam penibil, nu crezi?

| valentingb a răspuns:

Stiu eu, stiu eu! Iti trimit un link cu poza mea? love struck Nu, uite ce faci, daca acum nu ai pe nimeni, las-o asa. Si cand vei fi cu cineva, vei pune fotografia lui. Va fi un gest foarte frumos, pe care nu ai sa-l faci din prima zi, va inseamna ceva pentru el. Si daca vrei sa te desparti de el, doar scoti poza, si el va intelege.happy Cat despre rapunsul lui drhotzu, ai un buton acolo pe care scrie "raporteaza", apasa-l.

| drhotzu a răspuns:

Cu un cur... o buca pe o clapeta si una pe cealalta...
o poza care iti place tie! sau uite vrei o poza care imi place mie? iti dau strutul meu de la avatar laughing
succesuri nebanuite!

| LarriBia a răspuns:

O poză cu mine.