| Emeraude a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon mobil mai de joasa calitate, Samsung SGH-E250i, pe care am de gand sa-l folosesc doar in casa, sa vorbesc doar cu persoanele apropiate, avand in vedere ca multa lume imi cunoaste nr personal de mobil si m-am cam saturat si de fix. Problema este ca vreau sa introduc o cartela in el si nu pot. Nu se desface carcasa din spate. Ce sa-i fac? Cum mama naibii o scot?
Multumesc.

1 răspuns:
| StopTheWar a răspuns:

Eu zic sa nu te chinui, si sa te duci la un Orange sau un Germanos si roga-l pe un tip de acolo sa te ajute si se rezolvahappy