| LEET a întrebat:

Mi-am luat masina noua...va place :)) http://www.youtube.com/watch?v=gDpUR0kkfhI&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

Bv sa ai grija de ea e cool cred ca a costat milioanelaughingwinking big grin

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Wooo.love struck Superr masinaaalove strucklove struck Ma iei si pe mine la o plimbare?rolling on the floorlaughing

| albastrel a răspuns:

Cea mai frumoasa :X

| SMTHING a răspuns:

Ms d funda

| sorin a răspuns:

Te doare la bascalaughing

| vyol3ta a răspuns:

C tare nu ma plimbi sh p mine cu ea?(smug)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum ai cu ce sa-ti plimbi gagica big grin

| LEET explică:

Va iau pe toate... Urcati ca am loc si pe capota din fata daca nu incapeti langa mine laughing Si agatate cu o sarma de spate rolling on the floor