| angelica_2852 a întrebat:

Mi s-a blocat id si vreau sa stiu si eu cum pot sa-l deblochez...va rog mult de tot, nu mai tin minte ce intrebari si raspunsuri au fost cand mi-am facut id.astept si va rog din suflet sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| HelloWirus a răspuns:

Poi daca nu stii ce intrebari ai pus nu prea poti sa aflii parola.Numai daca cunosti pe cineva foarte priceput la Informatica dar nu orisicine.Este foarte greu.Nici eu nu stiu cum se sparge o parola. Si nu asculta ce spun altii ca nu exista program de spart parole. Stiu pe cinevva care i-a spart parola fiului sau cu ajutorul unu Informatician priceput. FUNDITA PLZZZZZZZZZZZZ. :*

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel noroc ca mai aveam inca un id de rezerva, fa-ti un alt id nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate si eu am la fel sorry