| BestOfTheBest a întrebat:

Mi se petrece ceva ciudat. uneori imi vin in minte lucrurile care se vor intampla peste 2-3 minute. de exemplu:

-presmit mereu cand ma scoate profu` de mate la tabla
-uneori iau telefonul` in mana si tin degetu` pe butonu` de raspuns pentru ca simt ca cineva o sa sune in scurt timp
-cand vorbesc cu cineva.(asta mi s-a intamplat foarte rar) imi vin in minte cuvintele care o sa mi le spuna dupa o mica clipa de tacere.si nu sunt mereu aceleasi cuvinte

si multe, multe altele. ce credeti?

Răspuns Câştigător
| danutaaa a răspuns:

Salut.Astea sunt doar niste conincidente.nu trebuie sa te alarmezi deoarece mi se intimpla si mie aceste lucruri sh ila mai multi. poti sa mai astepti putin si vei mai vedea.dar ideia mea este ca sunt doar coincidente.succes.

2 răspunsuri:
| InuIo a răspuns:

Chestiia cu profesorii o poti ghici dupa cum se uita la tine sau in cazul unui test dupa cum se comporta, cat despre restul cred ca sunt doar coincidente.

| unconnected a răspuns:

Si mie mi se intampla.cum ai zis si tu presimt cand ma scoate vreun profesor la tabla, cand urmeaza sa ma asculte un profesor, cand dam test neanuntat...si chiar ma gandesc la unele chestii care se vor intampla si chiar se intampla...Chiar nu stiu de ce.si eu mi-am pus intrebarea asta dar cum zicea si Gabrilush.coincidentehappy