Ne vedem la o inghetata la McDonald's?

Vino la McDonald’s sa te bucuri de cel mai popular desert al verii.

Luni, 21 aprilie, echipa McDonald’s Romania isi așteapta consumatorii in numar cat mai mare sa se bucure de o supriza speciala: inghetata la cornet gratis pentru toata lumea.

Racoritorul desert va fi oferit tuturor consumatorilor din tara care viziteaza oricare restaurant al companiei.

Oferta este valabila o singura zi.

63 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Sigur,mi-ar face plăcere.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Interesanta oferata... big grin

| SmileyQueen a răspuns:

De ce n-as veni la o inghetata veche si plina de chimicale? N-as mai trece pa la McChimicale nici daca ar da legume adevarate.

| Didishorr a răspuns:

Da, astept.

| SLS a răspuns:

Poate

| lullaby23 a răspuns:

Mi-am face o deosebita placere.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Nu ma duc ca sunt profesoara la facultatea de lene si somn si azi ii invatam pe copii ca si lenea este un talent.Asa ca m-am dus la romanii au talent si nu am putut sa vin.

Răspuns utilizator avertizat
| Emmett a răspuns:

Buna! As vrea ca raspunsul sa fie da ca pe vremea asta numai bine merge o inghetata, dar la mine in oras nu e McDonald's si nu mai am timp sa ma mai duc la Iasi pentru o inghetata afurisita! (sunt din Vaslui) Deci, raspunsul este nu... Mai bine imi iau o inghetata Betty Ice decat sa ''cersesc'' o inghetata de la McDonald's. Cine stie cat de proaspete sunt cornetele...O zi buna!

| marmotavorbareatza a răspuns:

Yuuhhhuuuu!

| Mihai_Ionita_1987 a răspuns:

Da, de ce nu

| ShockWaver a răspuns:

Da, merită să străbat 38 KM pentru o îngheţată.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru ShockWaver):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))

| DatMikassa a răspuns:

rolling on the floor))) O sa fie o gramada de fomisti inghesuiti care se bat pentru o inghetata bonus la meniul lor de **** deghizat in mancare aparent,, apetisanta'', deci nu multumesc.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Trs cumpar cv ca sa o dea gratis? laughing

| paco28 a răspuns:

NU de la McDonald's nu :d

| Mark72 a răspuns:

Normal!

| BlondYAlex a răspuns:

Nu as mai manca Mc nici moarta

| Richardo69 a răspuns:

Faci tu cinste?winking XD

| LetsGoRomania a răspuns:

De acolo mi-am luat chiar acu mancare

| anaanyy a răspuns:

Nu vreau sa mananc acele chimicale de la MacDonaldsul ala.

| addasiclau a răspuns:

Da,daca faci cinste big grin

| d3 a răspuns:

Poate poate

| AnetaOlivia a răspuns:

Ce pacat ca sunt in strainatate! happy Oricum nu prea vizitez McDonald's.

| PaolaCosminaSd a răspuns:

Wow,as merge