| Nuconteazaparereamea a întrebat:

Niste servere de only hs? Daca se poate only steam. Ty.

1 răspuns:
| Andrei_Deva_1990 a răspuns:

Adresa: HS.GAMERSNATION.RO

IP: 93.119.24.41

Port: 27015

Jucatori: 32

Tip: Non-Stop | 24/24 | 7/7

Mod: Respawn

Anticheat: VAC

Tara: RO

Mai multe:
- Serverul este hostat de KROND SOLUTIONS
- NU acceptam jucatori NON-STEAM deci serverul este STEAM ONLY
- Acceptam doar jucatori cu ping maxim 100
- Nu avem instalate pe server plugins ce aduc scaderea fps-ului server-ului si cresterea de ping cum ar fi : Duble jump, hs HP, reclame hud, reclame chat, execall bind-uri si alte porcarii...
- La fiecare frag serverul iti reincarca automat arma, nu mai e nevoie sa dati reload
- Comenzi chat /spec /t /ct | /rs /resetscore | /harti
- Pentru jucatorii care folosesc mult "tactica de joc " CAMP am decis sa instalam impotriva lor un plugin care dupa 20 de sec de stat in acelasi loc te ia la slapuri + iti scade 10 HP