| Eliza_4560 a întrebat:

Niste Statusuri noii?
Fundoii:*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Uite aici: http://blalaalla-l.blogspot.com/

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte! " :X

Fiecare moment e un nou inceput, viata merge inainte, indiferent de ce-ai facut!

Odată rupte, minţile nu mai pot fi cusute.

2 pasi, arunca'te de la inaltime, arunca'te in amintiri cand simti ca nu ti'e bine.

Ai vrea acum să ai pe cineva lângă tine, dar decât persoane reci, mai bine nimeni.

Tu spui ca m-ai uitat desi traiesc la tine in minte, te minti si acum...desi iti e dor ai pus orgoliul in fata sentimentelor...

Ca prin magie, ce-mi place mie dispare repede. rolling eyes

Cand toate trec, trecem si noi.

Lacrimi inecate'n zambete, zile inecate` n sambete!