| SADAS a întrebat:

Niste tratamente pentru disparitia cosurilor care sa le fac in casa stiti?

Răspuns Câştigător
| NoName_3427 a răspuns:

Dap.iti poti face infuzie cu ceai de musetel(10-15min), apoi, daca ai puncte negre ti-le poti scoate pe toate usor, fara sa iti ramana semne, si oricum.infuziile in general sunt bune pentru curatarea tenuluihappy

1 răspuns:
| Angyclon a răspuns:

Spala-te in fiecare zi pe fata cu faina de porumb in loc de sapun. Iti va face tenul mai curat si mai fin. In plus, sapunul poate ingrasa tenul si de aici cosurile. Sper ca te-am ajutat!