| Dania_3548 a întrebat:

Nu ar fi frumos ca intr-o zi la TV sa redea cate un episod din fiecare desen animat de demult?

ex. : Zambetul lu Sharon, Copii de la 402, Ce-i cu Andy? etc.

2 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Da ar fi super, acele desene super regizate si frumoase de pe disney si cartoon, va amintiti Curaj cainele fricos, Fetitele Pawerpufy etc. in locul desenelor pentru copii au bagat hannah montana ce inveti din ea sa te stambi in toate felurile? sau ben10 sa te lupti? a fost o prostie ca le-au scos afara si in locul lor au bagat tot felul de fleacuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si eu ma uitam mereulaughing