| matr1c3 a întrebat:

Nu merge sa intru in servere de metin prin hamachi puteti sa ma aajutati...imi scrie request timed out...crying

5 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Pai nu stiu

incearca de mai multe ori

nu ma joc jocuri...scuzeE

| Robert5678 a răspuns:

Este din cauza faptului ca nu toti userii de pe acel server folosesc hamacki.Incearca sa joci fara a folosii hamacki, pe alte servere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza hamachi poate mergebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate vzi ca trebuie sa dai nu stiutiu unde *** si sa scrii in mc numarul ala...stii tu careoh go on

| catalinz a răspuns:

Ma nici mie nu-mi merge si nu stiu ce trebuie sa fac! crying