| AllmaGirl a întrebat:

Nu radeti de mine, dar mi-e frica de pisica unei prietene. Da mata aia e nebuna, cand merg vine dupa mine ma musca ma zgarie ma pandeste de dupa dulap...
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta despre asta.

14 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Zii prietenei tale ca nu iti place pisica aialaughing.
sau bate'o.muhahaadevil

| JustMeFlory a răspuns:

Doamne ce pisica nebuna!laughing)Cumpara-i o jucarie micuta si incearca sa te joci cu eahappySigur te va iubi dupa... sperstraight face

| MoNsTeR a răspuns:

O prinzi de coada si pa jeam cu ea. vezi sa prinda vitezalaughing. sau o sufoci cu perna. sau tai mata pa vene si zici prietenei ca are o mata EMOlaughing Bafta!

| cristina12310 a răspuns:

Cumpara-ti un caine

| manndarina a răspuns:

laughingchiar e amuzant ...si eu am patit'o cu pisica unei rude
cred ca ar fi bine sa o mituiesti laughing
SUCCES iti doresc laughing

| mada_4135 a răspuns:

Ce pisica ciudata! spune`i prietenei tale ca atunci cand mergi pe la ea sa duca pisica in alta partelaughing

| Diana7383 a răspuns:

Te pandeste de dupa dulap. ce chesie rolling on the floor) poate e mutant si e trimisa sa te spioneze devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii. s-ar putea sa fie geloasa pe tine, sunt si animalele geloase.asta este, poate crede ca prietena ta nu o va mai iubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS>Cumpara-i niste pliculete de Kitty cat si da-i sa vezi cum reactioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mătușa mea are un motan la felrolling on the floor nu suporta sa fie deranjat de cineva și are o manie pentru persoanele de sex masculin big grinsare la bătaierolling on the floor

| AllmaGirl explică:

Mata isi apara teritoriul ca asa face ca eu am mirosul cainelui meu cu care ea nu se intelege prea bine

| AllmaGirl explică:

Mata isi apara teritoriul ca asa face ca eu am mirosul cainelui meu cu care ea nu se intelege prea bine

| AllmaGirl explică:

Mata isi apara teritoriul ca asa face ca eu am mirosul cainelui meu cu care ea nu se intelege prea bine

| Mămăruţa10 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ii dai9mancare.) ceva sa prinda dragu' de tinebig grin.Ar mai trebui sa ii spui si prietenei tale sau cuiva care te-a mai ajutat si ti-a fost de folos.Si matzele mele is salbatice si cand le dau mancare tote is pe mine le tin doar sa prinda soareci si is si faine dar eu aleg cainii:X.Bafta!