| Gise a întrebat:

Nu stiu ce se intampla, raspund la intrebari si punctele sunt aceleasi straight face

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Da, asa patesc si eu. thinking sad

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Draga mea cum vrei sa primesti puncte daca sunt si ei in vacanta? vor aparea cand isi vor incepe serviciulbig grin

nony
| nony a răspuns:

Tot siteul are aceasta problema.Lasa punctele, vor veni elewinking

| ionoion a răspuns:

La fel si aici.Am luat si fundita si tot nu s-a schimbat.

| Gise explică:

Nu ma intereseaza punctele, pentru ca nu cumpar paine de pe elewinking eram doar curioasa de ce se intampla

| muffin94 a răspuns:

La fel si mie. Dar oricum nu punctele sunt importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toată lumea să stea liniștită.
Sunt defecțiuni tehnice ale site-ului și se dorește remedierea lor într-un timp cât mai scurt.
Răbdare. Toți suntem în aceeași barcă. Nimeni nu pierde din punctaj, el se înregistrează în permanență.
Pa, pa.