| LittleRedDress a întrebat:

Nu stiu daca ati vazut dar astia de la Un Show Pacatos au filmat-o pe Mocanu Ana goala, in dus. Biata de ea, nici macar nu au cenzurat imaginile alea, au filmat-o din toate partile posibile. Cati bani o fi primit?
Cica au intrat peste ea in baie ca sa ii aduca prosopul. Pe bune, nu isi luase prosop cu ea?
Si sincer acum, cine face baie cand sunt oameni de la televiziune in casa?

Nu vreau sa credeti ca sunt vreo nespalata dar mai degraba as sta cu balegar pe mine decat sa fac dus si sa risc sa ma filmeze aia sa ma vada o tara intreaga.

Si oricum sigur e o facatura fiinda... fetelr voi faceti baie machiate si cu parul desprins? Si cu usa descuiata?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate se pregatea pentru ceva dupa ce se oprea camera de filmat.