| anonim_4396 a întrebat:

Numarul destinului dupa data de nastere: cine vrea!

Răspuns Câştigător
| lololololol a răspuns:

Vreau eu laughing 7 noiembriewinking

52 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu, ori ti-ai gresit vocatia, ori faci publicitate pentru mamaomida.com/ro/tzig. sau ce-o mai fi.

| Flav a răspuns:

Credeti in de astea? 3 litere la moda am si messengeresti, si cu majuscule chiar! L. O. L!

| Elly4all a răspuns:

Si la mine ce e? 13.noiembrie.1995...ia zi hypnotized

| JoJo a răspuns:

| Ruxy a răspuns:

Si eu? 17. 04. 1989 mie imi da 39. Ce fac? Mai adun o data 3 cu 9? Chiar sunt curioasa...big grin

| Rrrretarded a răspuns:

Si eu am tot 3... asta inseamna ca avem acelasi destin? concluzie...cu totii vom muri pana la urma rolling on the floorrolling on the floor asta e destinul nostru comun rolling on the floor

| Snicker a răspuns:

buna
vreau si eu big grin 1 august. mersi!>big grin

| FOCUS a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numerologie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la ce ma ajuta acest numar al destinului?thinking Nu ma prea pricep la numerologie...recunosclaughing.

P. S: 16. 07. 1992. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@red-ribbon si anul trebuie daca nu poti aici, in mesagerie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numerologia este într-o strânsa legatura cu Kabbalah, care studiaza vibratiile numelor, însemnatatea lor magica, corespondenta fiecarei litere în cifre... Numele nostru complet reprezinta, din punct de vedere numerologic, un anumit cod, cifru unic care determina anumite vibratii energetice subtile ce influenteaza viata individului.

Numele pe care îl purtati actioneaza în mod simbolic asupra persoanelor care nu va cunosc. El va creeaza o anumita imagine a felului în care aratati, în care va comportati si a modului în care va veti dezvolta, iar aceasta imagine este creata prin simpla îmbinare a sunetului si formei literelor pe care numele dumneavoastra le contin. Din punct de vedere numerologic, este foarte important sa avem numele potrivit. O veche credinta afirma ca toate cuvintele a caror valoare numerica este identica sunt legate între ele într-un fel sau altul. Daca cifra numelui complet este favorabila, ea va va sprijini de-a lungul perioadelor dificile din viata dumneavoastra. Cifra numelui complet este reprezentata de suma tuturor numerelor din numele pe care îl purtati, sau de suma cifrelor vocalelor si consoanelor. Este acelasi lucru. Iata cum se calculeaza aceasta cifra a numelui complet;
- TOT CEEA CE SUNTETISE TRANSPUNE IN CIFRE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Am aflat, la mine este numărul 8. Mulțumesc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiuitoarea
- pentru ca nu vreau sa-ti trunchez informatia
- http://astromax.eva.ro/zodia8/numerologie/cifra%208.html
-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ești chiar simpatică.
Cu respect față de tine am citit și link-ul.
Mulțumesc încă o dată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alYss
- 16. 07. 1992 = zi nastere+luna+ anul
- 1 + 6 = 7
- 0 + 7 = 7
- 1 + 9 + 9 +2 = 21 = 2+ 1 = 3
deci
- 17 = 1 + 7 = 8
http://astromax.eva.ro/zodia8/numerologie/cifra%208.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor le-ai amestecat pana ti-a dat 8 happy
Si ce fac cu numarul destinului? il pot vinde, amaneta, juca la loto sau doar il tin langa mine si pe patul de moarte zic :"vedeti dragi nepoti, eu mor acum ca cifra destinului era 8" straight face
rolling on the floor laughing paaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1+6=7
0+9=9
1+9+6+7= 23 2+3=5
http://astromax.eva.ro/zodia3/numerologie/cifra%203.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FLAVIA / FLAVIU - de la o expresie latina ce inseamna "galben auriu".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

13. 11. 1995= 3
- http://astromax.eva.ro/zodia3/numerologie/cifra%203.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ruxy
17. 04. 1989 > 1+7=8+4=12=3 1989=9 3+9=12 1+2=3

http://astromax.eva.ro/zodia3/numerologie/cifra%203.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@olenutza trebuiesc trei culori si un numar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@olenutza scuze, imi trebuie anul nasterii, 1 august si anul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

25 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică: