| cioco1tweety a întrebat:

Numiti cate un lucru de care sunteti mandrii ca l-ati facut si unul pe care-l regretati si credeti ca era mai bine daca nu-l faceati de-a lungul vietii..atentie..doar unultongue..motivati-va alegereahappy

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

De ziua in care am spus DA iubitului meu,( este cel mai bun lucru care mis-a intamplat in ultimii ani, viata alaturi de el) si regret ca am pierdt timpul cu o anumita persoana.( am crezut ca ma iubeste dar m-am inselat, acum ma bucur ca s-a intamplat asa).

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt mandra pentru ca am o familie buna.Parinti m-au ajutat foarte mult si m-au inteles intotdeauna si asta este un lucru foarte important pentru minehappy
Regret foarte mult ca am iubit un baiat care m-a dezamagit foarte tare.Nu trebuia sa imi bat capul cu el ( oricum asta s-a intamplat demult)

| elena a răspuns:

Sunt mandra ca am nascut si crescut un copil, care este extraordinar si regret tare mult ca nu am mai putut sa-l fac si pe al doilea. Oare mai trebuie vreo motivatie?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Îngeraş stau şi mă gândesc de 10 minute ce să îţi răspund. Nu pot spune că sunt mândră de familia mea ca e un dat şi nu am făcut-o eu. Sunt mândră de mine, poftim. Dar asta nu am "făcut" în sensul propriu al cuvântului ci am devenit. Şi sunt mândră că nu sufăr de complexul lui Oedip

Nu sunt mândră că aş fi putut fi mai mult. Dar sunt în devenire...

| Brigitta a răspuns:

Hmm, sunt mandra ca am publicat o carte de poezii (eu realizand desenele sugestive)happy
Si mie imi pare rau ca mi-am pierdut timpul si energia cu anumite persoane, imi pare rau ca le-am tinut parteasad

| alma a răspuns:

Buna, sunt mindra ca am doi copii si un sot minunat, si regret faptul ca am cumparat un apartament intr-o tara straina si nu mai pot sa ma intorc in Romania decit in vacanta. Pa

| cioco1tweety explică:

@zbenguici : multumesc pentrul efortul depus pentru a raspunde la intrebarea mea si ma bucur ca pana la urma ai reusit sa nascocesti tu un raspuns pe acolohappy

| cioco1tweety explică:

@roksyk.pei nu stiu, asta era si ideea.sa va puneti imginatia la munca(dar nu o obositi prea tarelaughing) si sa va ganditi la 2 lucruri facute de voi in viata voastra.La tine.sa-ti dau exemplu, poate ca la varsta ta ai putea fi mandra de ceva legat de scoala...mai bine spune tu ceva de care esti mandra si ceva de care nu estitongue.fi sincera.astept raspunsul tau!happy

| roksyk a răspuns:

A... Pai, buna intrebare! happy Sunt in viata de doar 12 ani, deci nu prea stiu de ce sa fiu mandra si ce sa regret. Da-mi un exemplu, te rog!

| roksyk a răspuns:

O. K., atunci... Sunt mandra ca am ajuns pe locul 4 la Olimpiada Nationala de Limba si Literatura Romana ( acum sub numele de Concursul National De L. si Lit. Romana Ionel Teodoreanu ) in clasa a V-a ( acum trec pe-a VI-a happy ) si regret ca nu am terminat de scris niciun roman, desi am inceput in jur de 16 si ideile sunt super...

| cribus a răspuns:

Sunt mandra ca am doi copii frumosi...si ce regret cel mai mult? ca mi-am lasat sotul sa plece in alta tara si s-a intors in sicriu! daca nu-l lasam sa plece nu se intampla!

| Equilibrum a răspuns:

Sunt mandra de faptul ca mi-am dat seama ce vreau sa fac in viata si fac tot posibilul pentru a-mi atinge acel scop, pentru ca sunt abia la inceput (clasa a Xa).
Regret doar ca nu mi-am dat seama mai devreme, sa fi putut face mai multe happy dar. asta e.
Daca trag linie, sunt multumita de viata mea.
Raspunde-ne si tu la intrebarea pusa de tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sunt mandra de locul de munca care il am (sunt multi invidiosi ca ma reusit de una singura) si regret ca am asteptat o persoana care nu a meritat prea mult timp.
Acum sunt bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mandru ca pana in momentul de fata, mi-ai atins toate telurile pe care mi le-am propus.
Regret ca nu am facut facultate...incet,incet m-am obisnuit cu ideeahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant mandru ca mi-am indeplinit toate planurile de pana acum.regret ca nu pot mai mult pentru indeplinirea visurilor celor din familie. chiar daca-mi spun ca sunt multumiti.