| Raizing a întrebat:

:O!&!:

Care "ar fi" -Rostul Femei- langa un Barbat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Un cal la caruta care sa-i fie provider sa se foloseasca de el in interesul ei

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu afli singur, nu o să înțelegi.
Rost înseamnă gură, adică logică, adică semnificație, adică sens, adică sens vital. La caterincă nu are rost. Rostul e să aibă rost.
Dacă poți fără, nu are rost să întrebi. Dacă nu poți fără, acesta este rostul. Nu ai ce să înțelegi. Vorba unui prieten care făcea cu o finlandeză. Cum te înțelegi cu ea? Eu o pup (etc) și ea mă înțelege.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau al barbatului langa femeie. Rostul fiecaruia este sa evolueze si sa traiasca. Fie cu cineva langa, fie nu.