| Costathebest a întrebat:

O intrebare, fetelor voi ce vedeti atractiv la un baiat? Atat din punct de vedere moral cat si fizic? Astept multe raspunsuri

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce e atractiv moral, nu se vede.

| dullcat a răspuns:

Prima data aspectul fizic:haine decente, sa nu rupte sau patate, parul si/sau barba (daca o are) curate si ingrijite, dantura(daca e galbena sau grij e jale), incaltaminte decenta, nu murdara sau tip sport cu talpa galbena.In privinta caracterului, daca vorbeste frumos, e gentil si ii plac animalele e un plus mare.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca vreau sa vad ca e ceia ce imi doresc.Adica sa fie un bărbat respectuos, educat, independent, afectuos etc.
Din punct de vedere fizic nu am o preferință anume pentru ca pana și gusturile mele difera de la o perioada la alta, de la ani la ani.

| VoidEternal a răspuns:

"Astept multe raspunsuri"

laughing