| Fluffy a întrebat:

O intrebare intrebatoare: Cum dau funda?hee hee rolling on the floor
Cine imi spune ii dau fundahappy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este foarte simplu. Apesi pe fundita (medalie gri, care se transforma in una oranj) din dreapta raspunsului preferat, iar apoi tot ce va trebui sa faci, e sa dai clic pe "OK" (sau ceva asemanator). Este un fel de "Multumesc" pentru cel, care te-a ajutat cel mai mult. Bine ai venit printre noi! Bafta si numai bine!winking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Mary, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Rukhsandra a răspuns:

In dreapta raspunsului meu scrie alege un raspuns castigator. Dai click si te intreaba daca esti sigura ca vrei sa fie acel raspuns castigator.
Bafta happy

| davidwarner a răspuns:

Apare un fel de medalie cu funda langa raspuns, e gri dar cand te duci cu mouseul pe el se face portocaliu. Dai click si te intreaba daca esti sigur, apoi dai,, da,, si gata. Acum poti sa dai fundabig grin

| Anonim_4683 a răspuns:

Iti apare o funda langa raspuns big grin si daca nu merge asa dai inteligent si peste 2 zile primeste funda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns, este o fundita gri sub care scrie "declara raspunsul castigator"(sau ceva de genul). Du-te in dreptul raspunsului considerat cel mai bun, click pe fundita, ok si gata.