| Paula_1292 a întrebat:

O intrebare mai...stupidalaughing. Daca ati putea sa fi'ti orice vedeta, nu doar din Romania, ce vedeta ati vrea sa fi-ti?laughingSi de ce?laughing

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Leighton Meester-imi place cum interpreteaza si e foarte dragutalove struck

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Katy Perry. E foarte simpaticahee hee
M-as desparti de mortul ala cu care e ea si m-as cupla cu Jay Seandrooling

| matadoru a răspuns:

Catalin Botezatu ca sa am parte de toate bunaciunile din viata luilove struck

| SweetAngelCry a răspuns:

Pai...Rihanna...De ce? Pentru ca daca as fi fost eu in locul ei cand a fost batuta de Chris Brown, i-as fi tras si eu una happy

| Abbey a răspuns:

Pai daca ar fi sa alegthinking
Adela Popescu nu stiu dcthinking E o actritza care imi place destul de mult prin felu` in care joakhappy. tuhsmug?